Kupowanie gwiazdy - Wybierz, swoją osobistą gwiazdę

Oferujemy Państwu do wyboru jeden z naszych czterech pakietów gwiazd. swoją ulubioną i odnajdźcie - bez żadnych opłat – spośród łącznie 88 gwiazdozbiorów, swoją niepowtarzalną osobistą gwiazdę, którą chcielibyście kupić.

Jednocześnie mają tu Państwo możliwość zorientowania się w gwieździstym niebie.

Trzeba zwrócić uwagę na to, że nie w każdej konstelacji mogą znajdować się/ znajdują się gwiazdy o każdym poziomie jasności (mag). Przykład: Najjaśniejsza gwiazda w gwiazdozbiorze Raka to gwiazda HR 3249 o nazwie "Altarf". Posiada ona wizualną jasność 3,52 mag. Pojęcie magintudo (mag) oznacza widoczny, – czyli wizualny blask emitowany przez gwiazdę. Im mniejsza jej wartość, tym jaśniej widać daną gwiazdę z Ziemi. Ponieważ nasze pakiety klasyfikowane są w zależności od jasności, dlatego gwiazdozbiór Raka nie pojawia się w pakiecie gwiezdnym 1 i 2.
Starlight4you - Stern kaufen - Sterntaufe - Stern verschenken

Kupowanie Gwiazdy – Gwiezdny Pakiet 1 za 329.62 zł

Nasz Pakiet Premium: Dla tych, którzy chcą sprezentować jedną z najjaśniejszych gwiazd na niebie. Tutaj znajdą Państwo gwiazdy o wielkości minus 1,46 mag do 2,0 mag w osobiście wybranej konstelacji. Widoczne są one w czasie jasnej nocy, częściowo też widoczne są gołym okiem w półmroku.


Starlight4you - Stern kaufen - Sterntaufe - Stern verschenken

Kupowanie Gwiazdy –Gwiezdny Pakiet 2 za 246.17 zł

Nasz Pakiet-Medium: Druga pod względem jasności klasa gwiazd na niebie o wartości mag od 2, 01 - 3, 50 w wybranej osobiście konstelacji. Te gwiazdy widoczne są dość dobrze gołym okiem w czasie jasnej nocy.


Starlight4you - Stern kaufen - Sterntaufe - Stern verschenken

Kupowanie gwiazdy – Gwiezdny Pakiet 3 za 162.72 zł

Nasz pakiet podstawowy: Odpowiedni rodzaj gwiazd na drobny upominek lub niespodziankę. Tutaj znajdą Państwo gwiazdy o wielkości od 3, 51 - 5, 00 mag w osobiście wybranej konstelacji. Te gwiazdy są widoczne w optymalnych warunkach gołym okiem.


Starlight4you - Stern kaufen - Sterntaufe - Stern verschenken

Kupowanie gwiazdy – Gwiezdny Pakiet 4 Double Stars za 246.17 zł

Nasz Pakiet- Romantyczny: W tym pakiecie znajdziecie Państwo wszystkie gwiazdy podwójne. Ponieważ wartości mag dwóch gwiazd mogą być bardzo różne, a gwiazdy podwójne często występują blisko siebie, gołym okiem widać przeważnie tą jaśniejszą z dwóch gwiazd. Symbol połączenia kochanków.

Przez teleskop lub lornetkę można zobaczyć ten duet, jako dwie pojedyncze gwiazdy.
Wszystkie ceny podane są w Euro wraz z podatkiem VAT + Koszty przesyłki.


Starlight4You - dzięki nam możesz obdarować bliską osobę niesamowitym prezentem jakim jest gwiazda na niebie.