Warunki dostawy i płatności

1. Zakres dostawy

Zakres dostawy obejmuje reprezentacyjną Teczkę na prezenty na prezenty z wybranym przez Państwa Certyfikatem Nadania Gwiazdy włącznie z danymi dotyczącymi rejestracji i naukowymi współrzędnymi, 4 mapy gwiezdne, opis, historię, ew. mitologię, szczegółową mapę gwiazd, na której zaznaczona jest poświęcona Państwu gwiazda, jak również informacje i porady na temat wyszukiwania gwiazd, tak byście mogli Państwo łatwo zlokalizować swoją gwiazdę na niebie. Wszystko w formacie DIN A 4.


2. Wysyłka

2.1 Wysyłka następuje obecnie poprzez Deutsche Post ew. DHL. Wszystkie zamówienia realizowane za pomocą serwisu PayPal lub płatne gotówką przy odbiorze, które zostały dokonane w dni robocze do godziny 15 opuszczają naszą firmę zazwyczaj jeszcze w tym samym dniu. Zamówienia opłacane przedpłatą (należy uwzględnić ok. 3 dniowy czas przetwarzania przelewu przez banki), dostarczymy niezwłocznie po wpłynięciu płatności.

2.2 Przy zakupie kilku artykułów korzystając z ich różnych ofert sprzedawca uprawniony jest ze względu na techniczną realizację obrotu towarem do dostarczenia towarów w różnych opakowaniach.
3. Koszty wysyłki& Czas dostawy

Koszty wysyłki& Czas dostawyCenaCzas dostawy
Na terenie Niemiec
za pobraniem
4,95 Euro
doliczając . 2,00 Euro
1-2 dni robocze
1-2 dni robocze
Wysyłka ekspresowa Niemcy
Następny dzień roboczy do godz. 12
Następny dzień roboczy do godz. 18

17,50 Euro
13,00 Euro

Następny dzień roboczy
Następny dzień roboczy
Na terenie UE i Szwajcarii Inne
kraje świata
6,50 Euro
9,50 Euro
3-4 dni robocze
7-8 dni robocze
Dostawa Expressowa w UE
Dostawa Expressowa do innych krajów świata
8,50 Euro
15,00 Euro
2 dni robocze
2-3 dni robocze

Czasy dostawy podawane są przez Deutsche Post, lub DHL bez gwarancji.


4. Ceny i warunki płatności

4.1 Podane przez sprzedawcę ceny należy traktować, jako ostateczne, oznacza to, że uwzględniają one wszystkie składniki cen, w tym ustawowy niemiecki VAT, który podany jest na rachunku oddzielnie.

4.2 Oprócz podanych cen pobieramy w zależności od kraju dostawy oraz rodzaju dostawy opłatę za koszty wysyłki. Koszty wysyłki będą wyraźnie oznaczone przez system w Państwa koszyku i po raz kolejny na stronie zamówienia.

4.3 Nasze rachunki należy opłacić albo gotówką z góry, PayPal lub na terenie Niemiec gotówką przy odbiorze, o ile nie uzgodniono inaczej. Cena zakupu płatna jest od otrzymania pierwszego wezwania do zapłaty zgodnie z wybraną metodą płatności, bez potrąceń.

4.4 W przypadku płatności z góry, podamy Państwu nasze dane bankowe w potwierdzeniu zamówienia i dostarczymy dokumenty po wpływie zapłaty.

4.5 W przypadku dostaw poza UE mogą wystąpić dodatkowe cła i opłaty. Ponosi je nabywca.


Starlight4You - dzięki nam możesz obdarować bliską osobę niesamowitym prezentem jakim jest gwiazda na niebie.